Причиною розлучень стають невиспані дружини Автор: lesya · Опубліковано: 16.06.2011 12:40 · Розділ: Суспільство

Нещодавно вчені дійшли висновку, що чоловіки, які мріють прожити у шлюбі зі своїми дружинами в мирі та злагоді, просто зобов'язані слідкувати за тим, щоб їхні кохані повноцінно відпочивали і висипалися. В результаті проведеного експерименту виявилося, що жінки, які систематично недосипають, становлять серйозну загрозу для сімейної ідилії.

Так, нещодавно група вчених медичної школи Піттсбурзького університету встановила, що безсонні ночі аж ніяк не впливають на настрій чоловіків. Зовсім протилежна ситуація з жінками. Так, приміром, якщо дівчина не виспалася або ж декілька разів прокидалася вночі, то наступного ранку скандал гарантований.

Жінкам слід спати багато
Жінкам слід спати багато

За словами автора дослідження, професора психіатрії Венді Троксела, в рамках експерименту проводилися спостереження за тридцятьма п'ятьма сімейними парами без будь-яких психічних та фізичних відхилень. За допомогою спеціального пристрою під назвою актіграф вчені протягом десяти днів з’ясовували, скільки ж часу потрібно чоловікам та жінкам для того, щоб поспати. А зранку учасникам експерименту слід було написати характеристику своїх партнерів. В результаті виявилося, що невиспані дівчата давали виключно негативну характеристику своїм коханим, тоді як на чоловіків така ситуація зовсім не впливала.

Джерело: http://hot-info.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.