Новий манекен дозволить приміряти одяг через Інтернет Автор: lesya · Опубліковано: 16.06.2011 12:25 · Розділ: Нові технології

Естонські винахідники зробили справжній подарунок жінкам: відтепер клієнтки інтернет-магазинів зможуть приміряти новий наряд у новій віртуальній примірювальній. Для цього слід лише ввести свої параметри у передбачену форму на сайті. Фігуру жінки відтворить спеціальний манекен.

Створена естонськими фахівцями новинка отримала назву Fitbot. Над її розробкою працювали спеціалісти компанії з промовистою назвою “Мені.підходить” (Fits.me) та група вчених Талліннського технічного університету (TTÜ).

Розробники створили спеціальний робот-манекен, який змінюється відповідно до введених параметрів: гнучкі пластини, які є основою тулуба, змінюють своє положення.

Гнучкі пластини змінюють положення (фото з сайту dvice.com)
Гнучкі пластини змінюють положення (фото з сайту dvice.com)

За словами керівника Fits.me Хейккі Халдре (Heikki Haldre), створений манекен може скопіювати фігури 85% покупців. Fitbot вміє збільшувати груди, змінювати об'єм талії та стегон, шиї та плечей. Манекен навіть симулює вагітність.

До речі, минулого року фахівці компанії створили чоловічий манекен. Однак відтворити в деталях жіночі контури набагато складніше, отож розробка зайняла значно більше часу.

Незвичайний інтерактивний манекен уже випробуваний на практиці. Зацікавилася розробкою адміністрація мережі магазинів Hawes & Curtis. І незважаючи навіть на те, що маркетологи не вірили в успіх цієї затії, продажі новим клієнтам зросли на 57%, а іноземці стали купувати товарів удвічі більше, ніж зазвичай. Ну й, ясна річ, повернень придбаних товарів стало значно менше.

Джерело: http://www.membrana.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.