Бікіні заряджатимуть мобільні пристрої Автор: lesya · Опубліковано: 16.06.2011 12:14 · Розділ: Нові технології

Незабаром у США в продаж надійдуть бікіні, які зможуть заряджати телефони або ж плеєри, поки їхні власниці ніжитимуться на сонці. Новий витвір американських дизайнерів містить 40 тонких та гнучких фотоелектричних панелей, з'єднаних між собою провідними нитками. За допомогою USB-кабеля новий купальник зможе заряджати мобільні пристрої та іншу техніку.

Solar Bikini створені нью-йоркським дизайнером Ендрю Шнайдером (Andrew Schneider). Якось-то він у колі друзів жартома сказав, що хотів би створити купальник, який зміг би охолоджувати пиво на пляжі, і... взявся за справу серйозно.

Створивши прототип такого купальника, Ендрю зрозумів, що виріб генерує недостатньо електрики для забезпечення функціонування міні-холодильника, зате струму цілком достатньо для зарядки смартфонів чи MP3-плеєрів.

Зарядити мобільний телефон можна буде від купальника
Зарядити мобільний телефон можна буде від купальника

Сонячні бікіні можна придбати через сайт Solar Coterie, однак кількість товарів обмежена. Купальники виготовлятимуться виключно за індивідуальним замовленням (дизайн кожного відрізнятиметься), отож і коштуватиме він чимало - від $ 500 до $ 1500.

На даний час дизайнер працює над створенням прототипу сонячних чоловічих шортів, які б змогли виробляти достатньо енергії для роботи крихітних охолоджувачів банок з напоями. Ці шорти отримали модну назву - iDrink

Джерело: http://www.membrana.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.