Британці поласують морозивом зі смаком гірчиці Автор: lesya · Опубліковано: 14.06.2011 13:09 · Розділ: Цікаві факти

Знаменитий британський шеф-кухар на ім’я Хестон Блюменталь представив світові новий, вельми пікантний, сорт морозива. Він створив морозиво зі смаком... гірчиці. Повідомляється, що вже в червні цього року воно з'явиться на прилавках місцевих магазинів.

Ласощі, створені кулінаром у співпраці з мережею продуктових універсамів, традиційно містять цукор, однак на зміну звичним солодким ароматизаторам прийшла гірчиця. За словами адміністрації супермаркетів, такий, без сумніву, сміливий крок повністю виправданий. Виявляється, останнім часом мешканці Туманного Альбіону дедалі більше цікавляться незвичайними стравами.

Хестон Блюменталь, відомий цілому світові кулінарний новатор та майстер "молекулярної гастрономії", є шеф-кухарем і власником ресторану під назвою "Жирна качка". Його заклад удостоєний трьох зірок Мішлена та титулу "Найкращий ресторан світу - 2005". Нагадаємо, що перед цим кухар створив морозиво зі смаком яєчні та бекону.

Британці поласують новим морозивом від Блюменталя (фото взято з сайту arborio.ru)
Британці поласують новим морозивом від Блюменталя (фото взято з сайту arborio.ru)

І якщо раніше скуштувати цю екзотичну страву можна було лише в ресторані англійського кулінара, то "гірчичний" делікатес надійде у масовий продаж.

Подавати новинку Блюменталь рекомендує до основних страв, а не в якості десерту, стверджуючи, що це "одночасно і солодке, і пікантне" морозиво відмінно поєднується з гаспаччо, холодними м'ясними закусками, копченою рибою та навіть помідорами.

Джерело: http://e-news.com.ua


Інші новини розділу