Nissan допоможе розрядженим електромобілям Автор: lesya · Опубліковано: 14.06.2011 13:04 · Розділ: Авто-мото

Компанія Nissan у співробітництві з Японською автомобільною федерацією (JAF) розпочала випробування нового автомобіля дорожньої служби, обладнаного спеціальним пристроєм для зарядження електромобілів, в яких сіла "батарея".

Інженери Nissan розробили пересувний зарядний пристрій для електромобілів з розрядженим акумулятором. Представники JAF мають намір використовувати цей прототип у тестовому режимі у власному підрозділі в префектурі Канагава вже цього фінансового року.

Nissan випробовуєшвидку
Nissan випробовуєшвидку

За словами старшого віце-президента Nissan з питань зовнішніх зв'язків та взаємодії з державним установами Хітоші Кавагучі, в умовах дедалі більшого поширення електромобілів важливо створити систему надання допомоги на дорозі, яка може допомогти водіям електромобілів, у яких розрядилися акумулятори. Важливо також створити інфраструктуру для їхньої зарядки.

Компанія Nissan - один з провідних автовиробників світу. Так, модель Leaf - повністю електричний серійний хетчбек - визнаний автомобілем року в Європі та світі. Однак, за даними низки фахівців, незважаючи на високі титули та стрімко зростаючий інтерес до гібридів та електромобілів, до цього часу достоту невідомо, чи такою ж мірою позитивно впливають ці авто на екологію та навколишнє середовище, наскільки наполегливо про це говорять піарники всіх компаній-автовиробників.

Джерело: http://www.kolesa.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.