Хто не вміє жартувати? Автор: lesya · Опубліковано: 14.06.2011 12:59 · Розділ: Суспільство

Цими днями опубліковано черговий рейтинг країн, населення яких і зовсім позбавлене почуття гумору. В основі рейтингу - результати опитування приблизно 30 тисяч осіб з ​​15 країн світу. Результати дослідження, проведеного на замовлення соціальної мережі Badoo, опубліковані цими днями газетою The Daily Telegraph.

На думку учасників опитування, рідше за інших вдається смішно жартувати та дотепно відповідати на чужі репліки мешканцям Німеччини. Вважається, що німці не надто цінують почуття гумору одне одного, надаючи перевагу раціональності та працездатності.

На другому місці рейтингу, як не дивно, опинилися мешканці Росії, а замикають трійку лідерів хіт-параду відсутності почуття гумору представники Туреччини.

Великобританія, яка традиційно вважається центром особливого гумору з певним національним колоритом, опинилася на четвертому місці. За словами представника Badoo Ллойда Прайса, учасники опитування вважають, що британці не вміють жартувати, оскільки в уявленні респондентів мешканці Сполученого королівства занадто замкнуті в собі та зосереджені на своїх проблемах.

Німці й зовсім не вміють жартувати
Німці й зовсім не вміють жартувати

Рейтинг країн з найменш дотепними мешканцями виглядає наступним чином:

1. Німеччина

2. Росія

3. Туреччина

4. Великобританія

5. США

6. Франція

7. Польща

8. Бельгія

9. Нідерланди

10. Канада.

До речі, декілька років тому німців також визнали невмілими жартівниками. У 2007 році в результаті опитування, проведеного з метою визначення найвеселішої нації, було з'ясовано, що німецькі жарти не можуть розсмішити навіть самих мешканців країни (дев'ять з десяти німців зізналися, що їм не подобається почуття гумору їхніх співвітчизників). А найдотепнішими європейцями було визнано британців.

Джерело: http://gazetasng.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.