Замість походу до аптеки вживайте полуницю Автор: Вікторія · Опубліковано: 04.06.2009 16:51 · Розділ: Краса і здоров'я

Полуниця - апетитна на вигляд і чудова на смак ягода - надзвичайно багата антиоксидантами. Окрім того вона містить багато інших цінних поживних речовин і може ефективно використовуватися для профілактики різних захворювань. В Індії кажуть, що одна денна порція будь-яких фруктів позбавляє суглоби від «іржі», і особливо це стосується полуниці.

Відомо, що основною причиною майже всіх проблем із зором є вільні радикали та дефіцит певних речовин в організмі. Внаслідок вікових змін та браку цих захисних поживних речовин, вільні радикали пошкоджують зір - розвивається сухість очей, макулярна дегенерація, слабшають оптичні нерви, тощо. Дегенерація м'язів та тканин, висихання рідини, що підтримує рухливість суглобів, накопичення в організмі токсичних речовин і кислот (наприклад, сечової кислоти) - також наслідки дії вільних радикалів, що призводять до артриту і подагри. Полуниця ж, із запасом антиоксидантів та детоксикантів, очищує організм від шкідливих речовин.

Вітамін С, флавоноїди та органічні кислоти, що містяться в полуниці, здатні омолоджувати організм, боротися з інфекціями та сповільнювати ріст ракових клітин. В ягоді також багато йоду, потрібного для нормального функціонування мозку і нервової системи.

Полуниця багата на магній і калій, які є ефективним засобом для нормалізації кров'яного та очного тиску. Крім того, вона здатна ефективного знижувати рівень холестерину, укріплювати серцевий м'яз, а також сприяє ефективній роботі серця.

Джерело gazeta.ua


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.