Студент звинуватив Apple у плагіаті Автор: lesya · Опубліковано: 13.06.2011 12:34 · Розділ: Нові технології

Студент Грег Хьюз (Greg Hughes), родом з Великобританії, заявив, що додаток Wi-Fi Sync до нової операційної системи iOS 5 копіює назву та функціонал створеної ним програми, яка побачила світ минулого року.

Додаток Wi-Fi Sync Хьюз створив у 2010 році. Програма дозволяє синхронізувати iPhone з бібліотекою iTunes за допомогою безпровідникової мережі. За даними The Register, талановитий студент спершу спробував розмістити програму в App Store, однак отримав відмову. За словами представників Apple, вони не змогли прийняти програму в магазин “з міркувань безпеки”.

Грег Хьюз намагався розмістити свою програму в App Store (фото з сайту itcrumbs.livejournal.com)
Грег Хьюз намагався розмістити свою програму в App Store (фото з сайту itcrumbs.livejournal.com)

Після цієї відмови Хьюз відправив свій додаток до магазину Cydia, в якому містяться програми для зламаних апаратів iPhone. Там Wi-Fi Sync стала бестселером: протягом 13 місяців було продано близько 50 тисяч копій програми.

6 червня 2011 Apple представила мобільну операційу систему iOS 5, до складу якої увійшла утиліта Wi-Fi Sync. У виданні стверджується, що Wi-Fi Sync виконує ті ж завдання, що й програма Хьюза, має ту ж саму назву та схожу іконку. За словами самого Хьюза, студент був “шокований”, побачивши Wi-Fi Sync у складі iOS 5. “Я продавав додаток під тим же ім'ям і з тією ж іконкою протягом щонайменше року, - говорить він. - В Apple знали про це, адже я намагався розмістити програму в App Store”.

На сьогоднішній день Хьюз закінчує третій курс Бірмінгемського університету за спеціальністю “Інформатика і обчислювальна техніка”. За словами молодика, незважаючи на відмову впустити Wi-Fi Sync в App Store, представники Apple у 2010 році виявили інтерес до його програми, попросивши навіть надіслати резюме.

Джерело: http://news.rambler.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.