Власники Honda FR-V частіше за інших потрапляють в ДТП Автор: lesya · Опубліковано: 28.06.2011 12:25 · Розділ: Авто-мото

В результаті сумарного дослідження страхових випадків виявилося, що власники Honda FR-V знаходяться попереду всіх інших за кількістю скоєних ДТП. Натомість Nissan Skyline рідко потрапляє у аварії.

Результати проведеного дослідження опубліковані у Великобританії електронним ресурсом, який надає послуги безлічі страхових компаній. У дослідженні брали до уваги лише сам факт дорожньо-транспортної пригоди без винуватців та обставин. Разом з цим, спеціалісти проаналізували дані останніх п’яти років.

З'ясувалося, що очолює список нещасливих авто Honda FR-V (у Японії - Honda Edix). Цей автомобіль з трьома сидіннями у першому ряді випускався з 2004 по 2009 рр.. Загалом 2529 британських власників FR-V стали учасниками аварії 466 разів. Це 18,6% загальної кількості застрахованих авто.

Nissan Skyline рідко стає учасником аварій (фото взято з сайту carinfo.com.ua)
Nissan Skyline рідко стає учасником аварій (фото взято з сайту carinfo.com.ua)

На другому місці шведський позашляховик Volvo XC90: 3 886 власників потрапляли в аварії 619 разів - це 15,9%. Замикає трійку сумнівних лідерів Lexus RX з рейтингом 15,5%: 3 701 автомобіль та 574 аварії.

На четвертому місці рейтингу - мінівен Mazda5 (15,3%, 373 аварії на 2431 автомобіль). Далі йдуть Honda Jazz і CR-V, Volkswagen Touran, новая Hyundai Sonata, Toyota RAV4 і Mazda3.

В рамках дослідження виокремили і “найщасливіші” моделі авто. Цей рейтинг очолює ще один “японець” - Mazda2 з дизельним двигуном. З 1076 автомобілів у аварію потрапив лише один. Далі - Nissan Skyline і Ford Focus RS.

За словами укладачів рейтингу, дуже рідко причинами аварій стають саме автомобілі. Найчастіше винні в усьому люди за кермом.

Джерело: http://subcar.org


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.