У що вірять футболісти? Автор: lesya · Опубліковано: 13.06.2011 12:19 · Розділ: Спорт

Нещодавно група українських соціологів склала рейтинг найпоширеніших футбольних прикмет та забобонів. Як виявилося, на думку більшості спортсменів, гравцеві, який бажає отримати перемогу, не слід стригтися та голитися безпосередньо перед матчем. До речі, цей забобон поширений і в середовищі студентів: їм забороняється стригтися та голитися перед екзаменом.

А ще можна покласти в гетри щасливу монетку. ЇЇ також рекомендують закопати на удачу за воротами.

А бутси рекомендується зашнуровувати завжди з однієї і тієї ж ноги. З цієї ж ноги радять виходити на поле.

Футболісти також вірять у прикмети (фото з сайту epochtimes.com.ua)
Футболісти також вірять у прикмети (фото з сайту epochtimes.com.ua)

Що ж стосується воротарів, то їм безпосередньо перед свистком про початок гри слід доторкнутися до штанги.

І ще одна прикмета стосується представниць прекрасної половини людства: дружин футболістів не можна пускати в клубний автобус, який везе футболістів на гру.

Джерело: http://www.utro.ru


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.