Компанія Samsung показала повітряний готель Автор: lesya · Опубліковано: 13.06.2011 12:08 · Розділ: Нові технології

З нестачею місця на Землі компанія Samsung разом зі студією SeymourPowell вирішили боротися по-своєму: вони розробили проект незвичайного повітряного готелю, який назвали Aircruise. Планується, що диво-готель знаходитиметься між небом і землею на висоті 3720 м.

Готель матиме форму діаманта, а триматимуть цю велетенську споруду в повітрі величезні водневі балони, сумарний об’єм яких складе 330 000 кубічних метрів. Висота готелю становитиме 260 м. Номери Aircruise обладнають у стилі Hi-Tech, тут розташовуватиметься також пентхауз, номери-люкс, бар, ресторан та спортзал. Готель розрахований на 12 гостей-пасажирів. Максимальна швидкість пересування споруди - 150 км / год. До речі, готель Aircruise може також служити звичайним транспортним засобом з усіма зручностями.

Готель можна використовувати як звичайнісінький транспортний засіб
Готель можна використовувати як звичайнісінький транспортний засіб

Залишається нез’ясованим одне запитання: чи можна все ж таки цей проект втілити в життя, чи концепт літаючого готелю - з розряду фантастики? Проект був представлений ще в 2010, однак фахівці до цього часу займаються його удосконаленням. В рамках проекту планується встановити сонячні панелі та використовувати інші альтернативні джерела енергії для забезпечення функціонування Aircruise.

Джерело: http://infuture.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.