Що дратує водіїв? Автор: lesya · Опубліковано: 13.06.2011 12:04 · Розділ: Авто-мото

Як відомо, крутити кермо - справа нелегка, вона вимагає нервового напруження та чималих зусиль. І найчастіше проблема тут не в пробках, які навіть водія з воістину ангельським терпінням можуть довести до білої гарячки, та навіть не в тому, що "навкруги самі лише дурні".

Спеціаліований журнал Motor Trend вирішив скласти рейтинг тих обставин, які можуть розлютити навіть найспокійнішого та найврівноваженішого водія.

Найдратівливішим фактором на дорозі визнано повільного водія. За результатами опитування, неоперативність та нерішучість на дорозі дратує 43,5% опитаних учасників руху.

На другому місці рейтингу дратівливості - ті водії, які за кермом намагаються робити декілька справ одночасно, що визначає їхню поведінку на дорозі. Так, 23% респондентів дратується тоді, коли інші за кермом набирають SMS або ж базікають по телефону.

Далі об’єктами незадоволення інших водіїв стають ті, хто не включає поворотник: 16,1% усіх опитаних вважають цей факт дратівливим чинником.

Водіїв дратує, коли хтось за кермом робить декілька справ одночасно (фото взято з сайту vkurse.ua)
Водіїв дратує, коли хтось за кермом робить декілька справ одночасно (фото взято з сайту vkurse.ua)

Як не дивно, агресивні водії, які полюбляють підрізати інших, викликають роздратування лише у 10% опитаних водіїв.

На п'ятому місці рейтингу опинилися водії, які не повертають праворуч на червоне світло. Їх не розуміє 7,2% респондентів.

Зауважимо, що Motor Trend при укладанні рейтингу виходив із американських правил дорожнього руху, згідно з якими у США на червоне світло в окремих випадках дозволяється повертати праворуч.

Джерело: http://www.point.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.