Бейонсе обікрали Автор: lesya · Опубліковано: 11.06.2011 08:12 · Розділ: Музика

За даними OpenSpace, цими днями у R & B-співачки Бейонсе Ноулз вкрали новий альбом: до офіційного релізу, запланованого на 27 червня, залишалося ще 20 днів. Спершу в інтернеті один за одним з'явилися два не випущених офіційно сингли, Party та Countdown, а вже в ніч на 7 червня невідомі виклали 12-трековий альбом "4" повністю. Зауважимо, що якість викраденого альбому доволі висока.

Поки що в Мережі опублікована лише стандартна версія платівки, а спеціальна, яка включатиме шість додаткових треків, поки що піратам не дісталася.

Нагадаємо, що попередня робота артистки, концептуальна подвійна платівка I Am. .. Sasha Fierce, була випущена ще в 2008 році. А після виходу у світ спільного зі співачкою Lady Gaga суперхіта Telephone Бейонсе вирішила зробити перерву в кар'єрі.

За статистикою, Бейонсе, якій виповнилося 29, вважається однією з найуспішніших співачок світу. Вона є лауреатом 16 премій "Греммі", 13 нагород дісталися їй як сольній виконавиці, а три - як учасниці творчого колективу Destiny's Child.

У Бейонсе вкрали новий альбом
У Бейонсе вкрали новий альбом

А 11 грудня 2009 Billboard оголосив Бейонсе найуспішнішою виконавицею 2000-х років та головною радіовиконавицею десятиліття.

У лютому 2010 року RIAA офіційно зареєстрував Бейонсе як співачку з найбільшою кількістю сертифікатів RIAA за останніх десять років.

Джерело: http://www.newsru.com


Інші новини розділу