Китайці створили секс-робота Автор: lesya · Опубліковано: 11.06.2011 07:59 · Розділ: Нові технології

Нещодавно працівники китайського підприємства Love Sex Company створили секс-робота, який, окрім відповідних функцій, впізнає господаря та навіть може з ним мило поспілкуватися.

Робота продемонстрували громадськості на виставці Sex Culture Exhibition. За словами директора компанії-розробника Лі Чжіана, вартість робота складе близько 6 тисяч доларів. А користуватимуться ними "боси великих компаній, у яких не вистачає часу на метушню з реальними жінками".

Робот виготовлений із силіконового гелю, який цілком правдоподібно відтворює людську мускулатуру та шкіру. Силікон прикріплюється до металевого каркасу-скелету.

Секс-роботами користуватимуться боси великих компаній
Секс-роботами користуватимуться боси великих компаній

Клієнти за бажанням можуть обрати обличчя та фігуру свого робота, а той, у свою чергу, розпізнаватиме обличчя "господаря".

За словами розробників, роботом можна керувати дистанційно, він може приймати різні пози, а окремі частини його тіла можуть навіть трястись.

Джерело: http://www.mignews.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.