Доступ до Інтернету - одне з основних прав людини Автор: lesya · Опубліковано: 09.06.2011 09:38 · Розділ: Суспільство

Цими днями представники Організації об'єднаних націй (ООН) визнали доступ до Інтернету одним із базових прав кожного. Про це повідомляється у доповіді організації.

3 червня цього року ООН прийняла резолюцію, згідно з якою відключення окремих конкретних регіонів від всесвітньої мережі з червня 2011 вважатиметься порушенням прав людини. Водночас поширення інформації в мережі має бути максимально вільним, обмеження повинні поширюватися виключно на ті ситуації, коли йдеться про порушення чиїх-небудь прав.

Заборона доступу до Інтернету вважатиметься порушенням прав людини
Заборона доступу до Інтернету вважатиметься порушенням прав людини

До речі, схожі принципи уже увійшли до нової кіберстратегії США, схваленої відповідним рішенням в середині травня цього року. У документі, прийнятому Держдепартаментом, констатується необхідність забезпечення повсюдного доступу до мережі та співробітництва з ресурсами й організаціями, які сприяють вираженню громадської думки за допомогою Інтернету.

У даному контексті нагадаємо, що минулої п'ятниці представники влади Сирії відключили доступ до Інтернету по всій території країни. Це стало причиною того, що у США висловили серйозну стурбованість відключенням Інтернету в країні та призвело до засудження спроби владних органів Сирії обмежити права населення.

Джерело: http://e-news.com.ua


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.