Мережа "ВКонтакте" відмовилася від ICQ Автор: lesya · Опубліковано: 09.06.2011 08:38 · Розділ: Нові технології

Мережа "ВКонтакті" більше не користуватиметься сервісом миттєвих повідомлень ICQ - до цього часу завдяки функціонуванню цього сервісу можна було відправляти повідомлення друзям, не залишаючи сторінки соціальної мережі. Передбачається, що новим партнером "ВКонтакте" стане компанія Skype. За словами засновника соцмережі Павла Дурова, "сервіс ICQ застарів, тоді як Skype на піку популярності". Однак аналітики твердять, що справа тут далеко не в “застарілості”: насправді "ВКонтакте" поступово зводить до мінімуму будь-яку співпрацю з холдингом Mail.ru Group, якому й належить сервіс ICQ.

До речі, у контактній інформації профілю користувача соціальної мережі "Вконтакті" пункт, де слід було вказати номер ICQ, вже замінено на пункт з адресою Skype. Таким чином, тепер зі сторінки профілю можна зателефонувати користувачеві, який заповнив це поле.

Замість сервісу ICQВКонтакте використовуватиме Skype (фото взято з сайту biblprog.org.ua)
Замість сервісу ICQВКонтакте використовуватиме Skype (фото взято з сайту biblprog.org.ua)

За словами Павла Дурова, йому естетично ближчі продукти Skype, аніж софт від ICQ та Mail.ru. Та й, зрештою, рекламувати продукти Mail.ru Group зайвий раз немає ніякого сенсу, адже компанії конкурують на одному ринку. Представники Mail.ru Group коментувати ситуацію відмовилися.

За словами генерального директора Telecomdaily Дениса Шматкова, таке рішення для мережі "ВКонтакте" стало відходом від прямої співпраці з Mail.ru Group". "Компанії намагаються мінімізувати взаємовплив, - твердить Шматків. - Заміна ICQ на Skype - зрозуміло, не рівноцінна заміна, адже Skype популярніший. За результатами спеціальних досліджень, значна кількість користувачів розчарувалися в ICQ, замінивши сервіс на аналогічні програми".

Джерело: http://www.comnews.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.