Петрушка - наркотик?! Автор: lesya · Опубліковано: 08.06.2011 12:01 · Розділ: Цікаві факти

За вказівкою Росспоживнагляду з 1 червня 2011 року петрушка кучерява (Petroselinum crispum) включена до списку рослин, “які містять сильнодіючі, наркотичні чи отруйні речовини”. Як виявилося, плоди цієї рослини містять речовини, які можуть стати основою для виготовлення олії, небезпечної для здоров'я.

За словами спеціалістів, така постанова може призвести до зникнення петрушки кучерявої з продажу, оскільки відтепер перебувати в цивільному обігу вона не зможе.

Однак за словами головного нарколога Міністерства охорони здоров'я РФ Євгена Брюна, продаж петрушки навряд чи заборонять.

“Постанова містить певні застереження: якщо буде доведено, що петрушка вирощувалася з метою наркотичного збуту, то в такому випадку це підсудна справа. Однак як це буде доводитися, поки що невідомо, та, напевне, є якась система доказів”. Разом з тим фахівець розповів, що на світі існує більше 100 тис. видів рослин із вмістом наркотичних речовин, та заборонити їх нереально. Наркомафія все одно придумуватиме щось нове. Основна проблема - це проблема зниження попиту на цей вид діяльності взагалі.

Зауважимо також, що останнім часом стрімко зростає боротьба за легалізацію низки рослин, на даний час заборонених. Так, приміром, у 2009 року президент Болівії Ево Моралес (Evo Morales) з'їв листок коки на очах у делегатів саміту ООН, який відбувався в Австрії, з метою наочного підтвердження того, що рослину, яка використовується для виготовлення сильного наркотику, не можна прирівнювати до кокаїну. Тому вона повинна бути легалізованою для обробітку. За словами президента, заборона на вирощування коки є забороною на культуру, а це - головна історична помилка, яку терміново необхідно виправити.

Листя коки - лікувальне (фото з сайту caffe.in.ua)
Листя коки - лікувальне (фото з сайту caffe.in.ua)

Відомо, що індіанці Болівії століттями культивують коку. Вміст кокаїну у рослині надзвичайно малий, отож листя рослини широко використовують як лікарський засіб: жують їх і заварюють замість чаю. Такий відвар допомагає приглушити відчуття голоду, підвищити загальний тонус організму чи впоратись із гірською хворобою, викликаною нестачею кисню у розрідженому повітрі на великих висотах.

Джерело: http://www.vokrugsveta.ru/


Інші новини розділу