Ріанна принизила чоловіків Автор: lesya · Опубліковано: 08.06.2011 11:54 · Розділ: Музика

Відома американська виконавиця Ріанна (Rihanna) знову опинилася в центрі скандалу. Причина цьому - вихід у світ нового епатажного кліпу співачки, у якому вона зуміла принизити та образити чоловіків.

Після появи кліпу члени багатьох громадських організацій виступили з вимогою заборонити новий кліп Ріанни під назвою "Man Down" через зображене в ньому насильство. Сюжет кліпу зображає красиву дівчину, яка одного разу ставши об’єктом сексуальних домагань та насильства, згодом застрелила гвалтівника. Найбільше обурюються появою нового кліпу представники громадської організації, яка захищає моральність американського телебачення - Батьківської телевізійної ради. Вони вважають, що новий кліп Ріанни (Rihanna) є непридатним для перегляду, оскільки містить сцени насильства.

Два роки тому Ріанну побив її власний бойфренд (фото взято з сайту ameno.ru)
Два роки тому Ріанну побив її власний бойфренд (фото взято з сайту ameno.ru)

У відповідь на такі заявки співачка написала повідомлення у своєму блозі Твіттер. Знаменитість впевнена, що кліп змусить замислитися над життям таких же дівчат, як і вона сама. Очевидно, зірка має на увазі події дворічної давності: саме тоді по дорозі на церемонію вручення "Греммі" Ріанну побив її власний бойфренд.

Джерело: http://talks.su


Інші новини розділу