Гвен Стефані розпрощалася із сольною кар'єрою Автор: lesya · Опубліковано: 08.06.2011 11:47 · Розділ: Музика

Нещодавно у інтерв'ю виданню Entertainment Weekly вокалістка групи No Doubt Гвен Стефані заявила, що завершує сольну кар'єру. Стефані твердить, що й так витратила на неї набагато більше часу, ніж планувалося спочатку. Втім, вона про це не шкодує. При цьому Гвен випустила всього лише дві платівки.

Нагадаємо, що перша сольна робота виконавиці "Love. Angel. Music. Baby." з’явилася в листопаді 2004 року. Другий диск під назвою "The Sweet Escape" Гвен випустила в грудні 2006 року. Для підтримки обох альбомів були організовані концертні гастролі співачки.

Гвен Стефані витратила на сольну карєру забагато часу (фото з сайту myradio.ua)
Гвен Стефані витратила на сольну карєру забагато часу (фото з сайту myradio.ua)

А що стосується групи No Doubt, то останньою на сьогоднішній день студійною роботою колективу є платівка "Rock Steady", випущена ще у 2001 році. Протягом чотирьох років - з 2004 по 2008 - колектив перебував у творчій відпустці. По її закінченню музиканти групи виявили намір приступити до написання нових пісень для наступного альбому, однак на той час Стефані була надто зайнята просуванням власної платівки. І лише в травні 2010 року колектив No Doubt вирушив у студію для запису нових пісень у повному складі.

Джерело: http://news.vnutri.info


Інші новини розділу