Перекладач Google стане платним Автор: lesya · Опубліковано: 07.06.2011 12:12 · Розділ: Нові технології

Цими днями стало відомо, що у зв’язку з численними порушеннями умов використання вихідного коду онлайн-перекладача (Translate API) компанія Google вирішила зробити його платним.

Минулого місяця компанія Google повідомила про закриття вихідних кодів кількох своїх інтернет-сервісів, в тім числі й онлайн-перекладача (Translate API). Однак хвиля негативної реакції громадськості на таке повідомлення змусила інтернет-гіганта переглянути своє рішення.

За словами представника компанії, найближчим часом вихідний код онлайн-перекладача Google не закриватимуть, він просто-на-просто стане платним, а це дозволить значно скоротити кількість порушень умов його використання розробниками різноманітних веб-сайтів. Нову схему роботи цього популярного сервісу компанія опублікує якомога швидше.

Перекладач google стане платним (фото вято з сайту bloginvesto.ru)
Перекладач google стане платним (фото вято з сайту bloginvesto.ru)

Поряд з модернізацією онлайн-перекладу компанія Google вирішила удосконалити низку інших своїх сервісів. Так, нещодавно з'явилася офіційна інформація про введення змін в інтерфейс пошуку фотографій та зображень. За словами менеджерів Google, відтепер потрібний знімок чи картинку можна буде відшукати значно швидше. Та й робити це стане легше: в запиті пошуку слід ввести слово “образ”, “картинка” чи “фото”. В результаті пошуку прямо над посиланнями з'явиться рядок, який складається з чотирьох мініатюр. Ця функція і справді повинна спростити процес пошуку фотографій.

Окрім цього, зникне необхідність клікати на картинках, щоб розгледіти їх у натуральну величину. Всі перераховані вище модифікації компанія вже реалізувала, але виключно в американській версії пошуковика - google.com. Протягом наступного місяця нововведення будуть інтегровані в локалізовані версії пошукового сервісу.

Джерело: http://www.infox.ru/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.