Школяр продав нирку, щоб купити iPhone Автор: lesya · Опубліковано: 05.06.2011 16:47 · Розділ: Події у світі

Китайський школяр на ім’я Сяо Чжен протягом тривалого часу мріяв мати планшетний комп'ютер iPad 2. Однак у нього не вистачало коштів на придбання омріяного гаджета. Отож він вирішив продати праву нирку, а за виручені кошти купити планшетний комп'ютер та iPhone.

Школяр у Інтернеті домовився про продаж правої нирки (вартість її склала 22 000 юанів - близько 3 390 доларів). Операція з трансплантації відбулася в одній з лікарень провінції Хунань у центральному Китаї.

Отриманих коштів юнакові вистачило не лише на придбання планшетного комп'ютера, але й на купівлю смартфона iPhone.

За словами матері хлопчика, їй нічого не було відомо про плани сина. “Сяо Чжен повернувся додому з комп'ютером та телефоном Apple. "Ми не маємо грошей на такі дорогі покупки. Спершу син не хотів розповідати, звідки у нього взялися кошти на купівлю гаджетів. Однак згодом зізнався, що продав праву нирку, щоб купити ці іграшки”, - розповіла мати.

За словами матері, операція не пройшла безслідно (фото взято з сайтуmacdigger.ru)
За словами матері, операція не пройшла безслідно (фото взято з сайтуmacdigger.ru)

Дізнавшися про операцію, матір одразу ж звернулася в поліцію. І не зважаючи на те, що телефони зловмисників були вимкнені, мати підлітка не втрачає надії знайти зловмисників. Вона твердить, що операція не пройшла безслідно, і самопочуття хлопчика погіршується з кожним днем.

Джерело: http://news.rambler.ru


Інші новини розділу