ООН пропонує легалізувати наркотики Автор: lesya · Опубліковано: 05.06.2011 16:38 · Розділ: Суспільство

Нещодавно члени спеціальної комісії Організації Об'єднаних Націй запропонували політикам врешті-решт визнати, що “у війні з наркоманією неможливо здобути перемогу”. Вони також виступили з пропозицією повністю легалізувати наркотики у цілому світі. Водночас кримінальне переслідування наркоманів пропонують скасувати. За даними окремих джерел, в ООН вважають, що така легалізація допоможе в боротьбі з наркоманією та наркоторгівлею набагато більше, ніж масові репресії наркозалежних та тих, хто займається продажем наркотиків. За словами представників ООН, боротьба з наркотиками коштує мільярди доларів та призводить до загибелі тисяч людей. А результат один - наркоторговці згуртовуються ще більше, а організована злочинність продовжує зростати.

Члени комісії закликають політичних діячів та громадських осіб знайти в собі мужність визнати публічно, що стратегії боротьби з наркотиками, засновані на силових засобах, не можуть допомогти у вирішенні цієї проблеми, а у війні з наркоманією неможливо отримати перемогу.

Наркотики - смерть (фото з сайту liveinternet.ru)
Наркотики - смерть (фото з сайту liveinternet.ru)

До складу комісії увійшли колишній генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй Кофі Аннан, президенти Мексики, Колумбії та Бразилії.

До речі, за статистикою ООН, вживання опіатів з 1998 до 2008 років зросло на 35%, кокаїну - на 27%, а марихуани - на 8,5%.

Джерело: http://www.aif.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.