Студенти виготовили автомобіль з фанери та бамбука Автор: lesya · Опубліковано: 03.06.2011 07:46 · Розділ: Авто-мото

Минулого тижня у Німеччині відбувся щорічний проект під назвою Shell Eco Marathon, на якому було представлено незвичайний концепт-кар, створений групою студентів Aston University.

Молоді таланти сконструювали невеликий за розмірами одномісний екологічний кар. І що найцікавіше: матеріалом для виготовлення авто стали... фанера та бамбук. До корпусу авто хлопці приєднали чотири колеса від мотоциклів 125-cc. До речі, корпус зроблений з фанери, а підвіска - з бамбука, що знизило вагу автомобіля до 150 кг. Автомобіль оснащений електричним мотором, який працює на водневих паливних елементах. Однієї літри пального вистачить на 50 км їзди. А вартість виготовлення фанерного кара становить 2000 євро.

Авто стовідсотково екологічне
Авто стовідсотково екологічне

І оскільки водневе пальне є одним із найлегших та “найзеленіших” видів палива, розроблений студентами супер-кар на 100% екологічний!

У будівництві авто взяли участь 10 студентів.

Зауважимо, що кожного року в проекті Shell Eco Marathon беруть участь 200-220 студентських команд з усього світу. Такі заходи допомагають молоді проявити себе й свою фантазію при створенні енергозберігаючих автомобілів.

Джерело: http://infuture.ru/


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.