Подружжя свариться до семи разів на день Автор: lesya · Опубліковано: 02.06.2011 11:16 · Розділ: Суспільство

За результатами проведеного дослідження середньостатистична подружня пара свариться десь 2450 разів на рік або ж сім разів на день. За статистикою, найчастіше причиною сварок стають грошові питання та небажання одного з партнерів виконувати якусь домашню роботу.

Дещо рідше "яблуком розбрату" стає вибір телевізійних програм, меню вечері та... хропіння. А ось, як не дивно, незадоволеність інтимним життям стає причиною сімейних конфліктів лише 88 разів на рік. Дещо частіше - 122 рази протягом року - партнери можуть сваритися, вважаючи, що їхні кохані приділяють їм недостатньо уваги. Виховання дітей “сварить” подружжя 88 разів на рік. Ще 79 разів сімейна пара свариться при спробі визначити, хто ж, власне, зіпсував дитину.

Сімейні сварки стали досить частими
Сімейні сварки стали досить частими

За даними фахівців, суперечки на щоденній основі є частиною нормальних, здорових сімейних взаємин. Однак за результатами дослідження, в якому взяли участь 3000 осіб, сваряться вони зі своїми партнерами досить часто - до 7 разів на день.

Джерело: http://medkarta.com/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.