Британці оберуть найсексуальніших парламентаріїв Автор: lesya · Опубліковано: 01.06.2011 12:25 · Розділ: Цікаві факти

Мешканцям Великобританії запропонували обрати найсексуальніших парламентаріїв. Цими днями з’явився сайт, на якому користувачі мають можливість обрати найсексуальніших членів парламенту Великої Британії. Заходячи на сайт, користувач бачить дві довільні фотографії парламентаріїв - він повинен вибрати фото того, з ким би із більшою охотою зайнявся сексом. Порівняння знімків може проходити в трьох форматах - між двома чоловіками, між двома жінками та в змішаному режимі.

На даний час лідером серед жінок стала лейборист Люсіана Бергер (Luciana Berger), а серед чоловіків - консерватор Джозеф Джонсон (Joseph Johnson), тоді як у змішаному розряді лідирує Бергер.

Порівняння сексуальності парламентаріїв може відбуватися у змішаному форматі (фото з сайту obozrevatel.com)
Порівняння сексуальності парламентаріїв може відбуватися у змішаному форматі (фото з сайту obozrevatel.com)

Засновником цього сайту, за даними The Daily Telegraph, є Франсіс Булле (Francis Boulle), який проводив телешоу під назвою Made In Chelsea.

В дійсності ж сайт Sexymp.co.uk є локальною версією FaceMash (предтечі соціальної мережі Facebook): свого часу в рамках цього сервісу користувачеві пропонувалося обрати з-поміж фотографій двох дівчат на фото "гарячішу" (hotter). Як відомо, проект FaceMash був запущений Марком Цукербергом і його однокурсниками з Гарварду заради розваги, однак за лічені години йому вдалося завоювати шалену популярність серед студентів. Втім, адміністрація університету не оцінила ідею Цукерберга - особливо те, що творці FaceMash зламали факультетські бази даних з фотографіями студенток - і закрила сайт.

Джерело: http://lenta.ru


Інші новини розділу