Роботодавці надають перевагу працівникам, які не палять Автор: lesya · Опубліковано: 01.06.2011 12:16 · Розділ: Суспільство

Цими днями порталом Superjob.ru було проведене спеціальне опитування, в якому взяли участь представники різних російських компаній. Дослідники намагалися вияснити, чи мають особи, які не палять, якісь переваги при влаштовуванні на роботу у порівнянні з особами, які не можуть позбутися цієї шкідливої звички.

В результаті проведеного опитування виявилося, що близько сорока відсотків опитаних менеджерів з підбору персоналу зовсім не переймаються питанням наявності чи відсутності шкідливих звичок у співробітників.

“Ми - не “Грінпіс”, тому куріння - це особиста справа кожного”, “Ми не можемо звертати на це увагу, тому що офіс прокурений наскрізь: керівництво курить і проблем у цьому не бачить”, - ось одні з найпопулярніших відповідей.

Головне - щоб паління не заважало працювати (фото з сайту gazeta.ua)
Головне - щоб паління не заважало працювати (фото з сайту gazeta.ua)

Однак трохи більше третини - 36%- усіх представників компаній не настільки байдуже ставляться до паління співробітників, хоча й не вважають цю шкідливу звичку кінцем світу: “Головне, щоб куріння не заважало роботі”; “Сам курю. Треба кидати. Поважаю людей, сильніших за цигарки”.

Водночас 25% респондентів заявили, що коли при прийомі на роботу їм доведеться вибирати між некурящим та кращим співробітником, вони оберуть... першого. “Шкідливі звички, в тім числі й паління, ще ніколи не йшли на користь ні працівникам, ні роботодавцям”, - говорять вони.

Зрозуміло, якщо керівники компанії курять, як шевці, то вони, скоріше за все, просто не звернуть уваги на те, чи палить майбутній працівник, чи ні. Але в тому випадку, коли генеральний директор невдоволено морщиться від одного лише натяку на тютюновий дим, співробітник із запаленою цигаркою в зубах навряд чи викличе в нього захоплення. До речі, за результатами опитування, керівників, які палять, налічується 17%, тоді як тих, хто не палить - 29%.

Важливу роль тут безумовно відіграє й посада, на яку претендує співробітник. Секретарям, помічникам керівника, адміністраторам, бухгалтерам, співробітникам офісу та продавцям без шкідливих звичок нададуть перевагу в більшості компаній. Те ж стосується й роботи, пов'язаної з дітьми, адже навряд чи батькам сподобається няня або вихователька, яка окутуватиме їхніх нащадків хмарами тютюнового диму.

Джерело: http://kp.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.