Що студенти шукають в Інтернеті? Автор: lesya · Опубліковано: 31.05.2011 07:27 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно спеціалісти Інституту Горшеніна провели спеціальне міжнародне дослідження під назвою “Студенти - образ майбутнього”. У дослідженні взяли участь студенти з Росії, України, Польщі та Казахстану. За результатами опитування, переважна більшість сучасної молоді користується інтернетом щодня.

Найчастіше використання Мережі пов'язане з роботою чи навчанням (Польща - 86,2%, Україна - 79,5%, Росія - 77,9%, Казахстан - 71,1%). На другому місці - пошук різного роду інформації (Польща - 79,1%, Україна - 76,2%, Росія - 71,1%, Казахстан - 60,0%). Багато студентів, користуючись Інтернетом, бажають передусім розважитися (Польща - 66,1 %, Росія - 60,9%, Україна - 59,6%, Казахстан - 38,9%). До того ж, значна кількість студентів стежить за допомогою інтернету за світовими новинами, користується електронною поштою. Багато серед молоді і любителів поспілкуватися онлайн.

Студенти стать користувачами Інтернету в основному через роботу та навчання (фото взято з сайту vkurse.ua)
Студенти стать користувачами Інтернету в основному через роботу та навчання (фото взято з сайту vkurse.ua)

До речі, студенти Росії (61,4%) та України (56,6%) часто спілкуються у чатах, на форумах чи в соціальних мережах, натомість у Польщі Інтернет - передусім засіб спілкування з родичами (68,8% ), а чверть молодих мешканців Казахстану шукають за допомогою мережі нових друзів - 24,6%.

Міжнародне соціологічне дослідження під назвою “Студенти - образ майбутнього” проводилося фахівцями Інституту Горшеніна протягом кількох місяців - з жовтня 2010 року до березня 2011 року. В опитуванні взяло участь більше 5 тисяч студентів з 22-х вищих навчальних закладів України, Росії, Польщі та Казахстану. Результати дослідження опубліковані на офіційному сайті Інституту Горшеніна.

Джерело: http://www.rtkorr.com


Інші новини розділу