Худнемо з позитивним настроєм та користю для організму Автор: kseniya_www · Опубліковано: 30.05.2011 15:11 · Розділ: Цікаві факти

Літо - пора купальників, сонячних днів та хорошого настрою. Дівчата знімають світера та штани та радують очі чоловіків своїми оголеними ніжками та животиками.

Чоловіки насолоджуються, а жінки починають плідну роботу над своїм тілом, щоб в шортах та футболках вони виглядали не гірше, ніж в балахонах. Звичайно, не так то просто позбутися зайвих кілограмів та сантиметрів жиру, коли протягом цілого року не робилося жодних зусиль для стримування ваги, проте було б бажання, а дієві рецепти схуднення вже давно придумані та випробувані.

Перша порада як ефективно схуднути, яку запропонують психологи - це спроба закохатися. Це дійсно дієвий спосіб, оскільки людина наповнюється любов'ю до себе та хоче стати ще кращою в очах іншої людини. Окрім того людина занурюється в фантазії та переживання і просто забуває їсти. Чудовий спосіб… тільки на все є свій час: коли вам за 30, а коло вас люблячий партнер та діточки, то складно та й нема потреби ще раз закохуватися.

Так а що ж тоді робити, як заставити полюбити себе та забуватися про їду? Знайдіть собі захоплення: спорт, танці, зрештою навіть спілкування через Інтернет… будь-що, тільки не залишатися на дивані переглядаючи телевізор та поїдаючи одну за одною пачку чіпсів.

Зрештою влітку досить легко схуднути - на вулиці тепло, можна більше часу активно проводити на свіжому повітрі. Що може бути приємнішим за ранкову пробіжку, тут головне не перестаратися: якщо починати бігати без підготовки, можна і біди з непривички наробити. Тому бігайте з компанією або використовуйте пульсометр, який нагадає коли потрібно зупинитися.

Ще одна корисна порада - займайтеся городом: самостійно вирощуйте овочі, це натренує вашу спинку та скине зайві сантиметри в області стегон та живота. Та й результат праці буде видно не тільки на тілі а й восени на вашому столі. Так що не варто українцям та українкам так ображатися на слова пана Азарова. Сапа та город - це дуже хороший для організму людини спосіб проведення літнього часу. Жарти жартами, та насправді активний спосіб життя просто необхідний сучасним чоловікам та жінкам. Не забувайте, що людина - це звір, який повинен постійно бути в русі, в іншому випадку він не виживе.

Тому не лінуйтеся навести годинник на 30 хвилин раніше і пробігтися хоча б 15 хвилин для початку. Ефект від пробіжки буде дивовижний - по-перше ви відчуєте, що щось змінюється у вашому житті. По-друге, проженете кров по тілу та наситите її киснем - це прояснить ваші думки та зробить денну роботу більш продуктивною. І по-третє ви спалите 150-200 калорїй на день, а вже через тиждень схуднете на 0,5-1 кг, що безумовно вас порадує.


Інші новини розділу