Цікаво про яйця Автор: kseniya_www · Опубліковано: 30.05.2011 13:41 · Розділ: Цікаві факти

Без перебільшення можна стверджувати, що яйця – найпоширеніший у світі продукт харчування. Локшина, випічка, десерти, супи, салати, яйця жарені, варені, печені – вони стали невід"ємним компонентом практично любої кухні світу. Про любов людства до яєць свідчить навіть той факт, що існує всесвітній день яйця, а святкують його у другу п’ятницю жовтня.

А ще яйця – невід"ємний атрибут багатьох древніх народних ритуалів. Згідно скандинавського епосу «Калевала» яйця – символ підземного світу, і більшість народів появились з яєць. В древньому Єгипті їх приносили як жертву богам, в Китаї під час народження дитини їх на удачу фарбували в червоний колір, а в християнстві вони символізують світлу ідею нового життя і відродження, згадайте хоча би пасхальні яйця знайомі нам з дитинства. А зараз вашій увазі по темі декілька цікавих фактів.

Найбільша зафіксована кількість жовтків становить 5.

Вага найважчого курячого яйця становить 148 грам.

Популярний нині у всьому світі "кіндер-сюрприз" - ідея італійця Мікеле Ферреро, вперше появився на прилавках у 1979 році.

Найбільший у світі омлет важив 599 кілограм, і пішло на його використання понад 500 яєць. Презентував цей кулінарний шедевр у Мадриді шеф-повар одного з місцевих ресторанів Карлос Фернандес.

Середньостатистична курка дає щорічно 250-300 яєць.

Найбільшу кількість яєць у світі виробляється в Китаї, щорічний обсяг становить приблизно 160 мільярдів штук на рік (для порівняння – американські 260 мільйонів курочок щорічно дають до 65 млрд. яєць). До речі, китайські умільці навчилися виготовляти штучні яйця, які інколи досить складно відрізнити від справжніх. Чесно кажучи, страшно стає, коли подумаєш, що така підробка дісталась вже до наших країв.

Наші предки слов’яни одомашнили курку понад 2000 років тому.

Найцінніше в яйцях для людського організму – речовина лецитин, що запобігає виникненню надлишку холестерину. Крім того в цьому продукті є всі відомі вітаміни за виключенням тільки вітаміну C, а білок курячого яйця рахується еталоном найякісного протеїну.


Інші новини розділу