Купити авто - не річку переплисти Автор: Вікторія · Опубліковано: 27.05.2011 15:29 · Розділ: Авто-мото

Покупка нового автомобіля випробування не легке, яке важко дається навіть автолюбителю зі стажем. Якщо врахувати постійне поповнення асортименту провідних автомобільних фірм, важко знайти те, яке припаде до душі. Протягом останніх кілька років світові автовиробники, немов вступили у змову і почали виробляти оновлення свого модельного ряду, а китайські та корейські машини змінюються практично щороку.

Попавши на автобазар можна побачити таке розмаїття однієї і тієї ж моделі, що починає боліти голова від нових термінів та великої кількості вибору.

Щоб придбати автомобіль процес непростого характеру, але саме головне не переплатити велику суму грошей за нього, яким пізніше буде незручно пересуватися. Перш ніж робити покупку потрібно проаналізувати всі нюанси. Треба чітко уявити для чого збираєтесь його використовувати.

На автобазарі завжди широкий асортимент авто, тому не слід зупинятися на виборі однієї марки чи першої яка стоїть у ряду. Тому щоб зробити вірний вибір, необхідно абстрагуватися від усіх стандартів і просто уважно зіставити різні моделі.

Зазвичай авто які стоїть на дорозі чи рекламних стендах не можуть показати свої недоліки або переваги їх можна побачити тільки після пробної поїздки. Для цього необхідно як мінімум 30 хвилин, що відчути тест-драйв.Також для вдалої покупки стане у пригоді якомога більше дізнатися про дилера та умови продажу, знижки та інше.

На сьогоднішній день перше місце можна віддати Toyota її нові види авто засліплюють перехожих громадян. Салон завжди радує око своєю комфортністю і практичністю. Нещодавно на ринку з'явилася більш новітня та удосконалена модель Toyota Venza позашляховик 2011 року випуску.

У середині авто багато функцій якими можна керувати. Головним козером виступає центральна консоль, яка легко висувається і складається. При складанні задніх сидінь салон у Toyota Venza може мати достатню довжину для перевезення великогабаритних вантажів. Гальма мають великі ротори у 32 см, тому працюють дуже ефективно. Toyota Venza відмінно управляється і забезпечений хороший рівень безпеки для водія і пасажирів.

Пам'ятайте про те, що головне впевнено і комфортно пересуватися на автомобілі незалежно за яку ціну його придбано.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.