Facebook розпочне боротьбу з дитячою порнографією Автор: lesya · Опубліковано: 25.05.2011 10:57 · Розділ: Суспільство

У виданні The New York Times повідомляється, що соціальна мережа Facebook з ініціативи Microsoft вже найближчим часом розпочне боротьбу з масовим поширенням дитячої порнографії в Інтернеті. Так, починаючи з 20 травня 2011 Facebook використовуватиме для фільтрації фотографій розроблену компанією Microsoft систему під назвою PhotoDNA. PhotoDNA працює наступним чином: при перевірці програма ділить зображення на окремі невеликі за розміром фрагменти, аналізуючи їх окремо.

За словами фахівців Microsoft, такий підхід значно підвищить рівень ефективності фільтру: він фіксуватиме навіть спеціально оброблені зображення, параметри яких були змінені. Компанія вже встигла випробувати новинку на власному пошуковику Bing та поштовому сервісі Hotmail.

Нова програма аналізуватиме фото фагментарно (фото з сайту news.tochka.net)
Нова програма аналізуватиме фото фагментарно (фото з сайту news.tochka.net)

Окрім порнографічних зображень неповнолітніх база даних PhotoDNA фіксуватиме сцени насильства, особистого приниження та інших злочинних дій.

За статистикою, щодня в Інтернеті з’являється до 50 тисяч зображень дитячої порнографії. "Масштаб цієї проблеми феноменальний", - говорить спеціаліст з цифрової обробки зображень компанії Microsoft Хані Фарід (Hany Farid).

Як відомо, Facebook є найбільшою соціальною мережею світу: вона налічує близько 500 мільйонів зареєстрованих аккаунтів. Водночас компанія Microsoft є одним із найбільших у світі розробників програмних забезпечень, таких як, приміром, операційна система Windows та браузер Internet Explorer.

Джерело: http://lenta.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.