Silk "намалює" абстракцію на iPad Автор: lesya · Опубліковано: 25.05.2011 10:12 · Розділ: Нові технології

Зовсім недавно з’явився реліз програми Silk, призначеної для використання у iPad. Творцем цього програмного забезпечення є росіянин Юрій Вишневський. Silk надає унікальну можливість створювати абстрактні полотна. Для створення картини вистачить одного лише дотику кінчиків пальців рук до екрану. З-поміж інших програм схожого типу Silk вирізняється якістю виконання: все зроблено просто, акуратно та зі смаком.

Таку картину створити дуже легко
Таку картину створити дуже легко

Допомагає заглибитися в унікальну творчу атмосферу і саундтрек Мета Джарвіса, автора High Skies (до речі, оремі його композиції звучать у Osmos). Управління додатком доволі-таки просте: для створення картини слід всього-на-всього провести одним чи кількома пальцями по екрану. В разі необхідності ретельно підібрати колір чи очистити полотно є можливість скористатися простими жестами: тап третім та п’ятим пальцями відповідно. А Home + Lock створює скріншот, який можна використовувати для фонового малюнка.

Джерело: http://macradar.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.