Вчені оприлюднили рейтинг найдепресивніших професій Автор: Вікторія · Опубліковано: 28.05.2009 14:59 · Розділ: Суспільство

Медики із США вивчили взаємозв'язок між професійною діяльністю та ступенем ризику виникнення депресії. Вони провели дослідження на основі даних соціального опитування, в якому взяли участь більше 60 тис. працівників у віці від 18 до 64 років.

Згідно з результатами, найбільше число людей, які страждають від депресій, працюють в сфері догляду за літніми та хворими людьми. Також в цю категорію потрапили і няні, що піклуються про маленьких дітей. Майже 11% людей, що працюють в цій сфері, щорічно страждають від депресії протягом двох і більше тижнів.

Друге місце зайняли працівники закладів громадського харчування - офіціанти, кухарі і бармени, оскільки приблизно 10,3% з них були схильні до падіння настрою, який супроводжувався порушенням сну, втратою апетиту і погіршенням концентрації уваги. На третьому місці опинилися працівники соціальної сфери та охорони здоров'я - близько 9,6% з них страждає від депресії.

За словами фахівців, найменше схильні до депресії архітектори, інженери та вчені (4,3%). Опитування показало, що приблизно 7% працюючих людей принаймні раз на рік проходять через депресивні стани, що тривають більше двох тижнів підряд, а ось серед безробітних цей показник склав 12,7%. Також було встановлено, що жінки більш схильні до депресій, ніж чоловіки.

Джерело health.unian.net


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.