Боб Ділан зізнався, що писав пісні під впливом героїну Автор: lesya · Опубліковано: 25.05.2011 10:07 · Розділ: Музика

До 70-річчя знаменитого Боба Ділана в іноземних засобах інформації з’явилося шокуюче інтерв'ю, в якому зірка зізнається, що його найкращі пісні - діти героїну.

Нагадаємо, що 24 березня цього року Бобу Ділану виповнилося сімдесят. А інтерв'ю у всесвітньо відомого музиканта взяли навесні 1966 року на борту літака Небраска - Денвер. Бесіду записав американський журналіст на ім’я Роберт Шелтон. У ній Ділан зізнається, що вживав героїн та неодноразово замислювався над самогубством.

Молодий Боб вживав героїн та хотів покінчити життя самогубством (фото з сайту 00j.org)
Молодий Боб вживав героїн та хотів покінчити життя самогубством (фото з сайту 00j.org)

Так, свого часу молодий талановитий Ділан щодня витрачав на героїн близько 25 доларів. Музикантові вдалося позбутися залежності лише заради улюбленої роботи.

- Я зав'язав з героїном, приїхавши до Нью-Йорка. Протягом певного періоду я страждав депресією, щодня витрачаючи по 25 баксів на героїн, та врешті-решт зав'язав, - розповідає співак в інтерв'ю.

Співак навіть мав намір накласти на себе руки - зістрибнути з балкона або ж вистрілити собі в голову. - Смерть для мене нічого не означає... нічого не значить, особливо якщо померти швидко, - розповів він тоді Шелтону. - Я не планую мучитися, тому винесу собі мізки або ж просто-на-просто вистрибну з вікна.

Окрім того, музика не дозволить співакові потрапити до раю:

-Я сприймаю все легше, аніж будь-хто інший. Ніщо не допоможе мені потрапити до раю. І ніщо не врятує мене від пекельної вогненної печі...

Нагадаємо, що Боб Ділан є культовою постаттю в історії світової поп-музики. Окремі пісні виконавця, такі як, приміром, Blowin 'in the Wind і The Times They Are a-Changin, стали гімнами руху цивільних прав та антивоєнного руху у США. Їм фактично судилося стати символами нової епохи.

Джерело: http://www.lifenews.ru


Інші новини розділу