Незабаром екрани моніторів та телевізорів стануть прозорими Автор: lesya · Опубліковано: 24.05.2011 07:10 · Розділ: Нові технології

Цими днями у Китаї відбулася міжнародна виставка панельних дисплеїв FPD China 2011, на якій, окрім усього іншого, на огляд громадськості були виставлені прозорі екрани від корейської компанії Samsung.

Без сумніву, представлена технологія цікава та інноваційна, однак чи знадобиться вона у повсякденному житті, відомо хіба що професійним дизайнерам. Ноутбук, який не заважатиме зазирати у вікно - це, ясна річ, круто і... кумедно. Водночас невідомо, чи погодиться хтось із покупців переплачувати за цю технологію.

Практична користь прозорого екрану поки що незясована
Практична користь прозорого екрану поки що незясована

Однак представники компанії Samsung зуміли викрутитися з цієї ситуації. Вони вважають, що такий пристрій можна використовувати замість вітрин у магазинах. За їхнім задумом, зображення на екрані стане рекламою або ж доповненням до продукції, яка знаходиться позаду. Разом з тим, за словами експертів, таке живе скло обов’язково приверне увагу значної кількості потенційних покупців.

Коли почнеться серійне виробництво таких пристроїв, поки що невідомо.

Джерело: http://kp.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.