Вчені вміють перемагати спам Автор: lesya · Опубліковано: 24.05.2011 06:47 · Розділ: Наука

Нещодавно група вчених Каліфорнійського університету провела експеримент, в результаті якого відшукала можливість перемогти спам. Так, фахівцям вдалося виявити "слабку ланку" спамерського маркетингу, повідомляє The New York Times.

"По суті своїй спам - це рекламний бізнес. Однак він має сенс лише тоді, коли ви в змозі знайти спосіб забрати у людей гроші. Чи кредитні карти", - розмірковує доктор Стефан Севедж. В рамках дослідження група експертів протягом трьох місяців, відключивши усі відомі карантини та фільтри, приймала весь можливий спам та систематично здійснювала покупки на сайтах, рекламованих у повідомленнях, за допомогою кредитних карт. В цілому за цей час було зроблено близько 120 покупок вартістю декілька тисяч доларів.

Результати проведеного експерименту доводять, що 95% транзакцій здійснюються через три фінансові компанії, які працюють в Азербайджані, Данії та в Невісі (Вест-Індія). Для вирішення проблеми спаму слід змусити ці банки відмовитися від співпраці з "сумнівними продавцями" та підтримувати чорні списки в актуальному стані, а це й зовсім нескладно. "Сторона захисту, як виявилося, може виявляти використовувані шахраями банки набагато швидше, ніж ті знаходитимуть нові банки. І це не потребує майже ніяких затрат, говорить Севедж.

Спам - це свого род рекламний бізнес (фото з сайту newstrend.net)
Спам - це свого род рекламний бізнес (фото з сайту newstrend.net)

Експерти-комп'ютерники досліджували компанію Pharmacy Express, частина якої базується в Росії у складі маркетингової групи Mailien. Їй належить сторінка "Viagra Official Site", яка функціонує наступним чином: домен був зареєстрований у Росії, сервер знаходився в Китаї, проксі-сервер - у Бразилії, а на момент купівлі товару клієнта через комп'ютер на території Туреччини перенаправляли на сайт азербайджанського акціонерно-інвестиційного банку Azerigazbank. А ліки надсилалися виробником з Індії. Таким чином, саме банківський компонент вартісного ланцюга спаму досліджений найменше і водночас найбільш критичний, говорять експерти.

Джерело: http://inopressa.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.