Первый 2-ядерный смартфон Автор: kseniya_www · Опубліковано: 23.05.2011 10:08 · Розділ: Мобільний зв’язок

Здравствуй, будущее. Настал тот интересный день, когда в мир мобильных телефонов пришли полноценные многоядерные процессоры. Фирмы LG выпустила первый смартфон на системе Android, внутри которого стучит сразу двумя «сердцами» процессор NVIDIA Tegra2. Посмотрим, стоило ли этого так долго ждать.

Во-первых, придется купить аккумулятор для кпк повышенной емкости, так как 2 ядра требует много питания. LG добилась действительно огромного успеха в нижнем сегменте рынка андроид-фонов. К примеру, известные модели Optimus и OptimusOne стали бестселлерами. Теперь же данная компания хочет прорваться в самый верхний сегмент. Причин тому целых несколько. Во-первых, имидж известного производителя высокотехнологичных продуктов и товаров сам по себе работает на общее увеличение продаж устройств всех ценовых сегментов и классов. Во-вторых, популярные флагманы, как правило, более выгодны и прибыльны, чем обычные бюджетные устройства.

Место самого мощного и дорогого смартфона в ассортименте фирмы LG и на российском рынке вообще займёт теперь модель Optimus2X. А кроме всего этого, это первый смартфон с 2-ядерным процессором.

Optimus2X выглядит стильно, а также солидно, по-европейски. Почти весь корпус выполнен из качественного пластика, исключение в корпусе для мобильного телефона составляет только лишь декоративная металлическая вставка на прочной задней панели. Считается, что корпуса для мобильных телефонов этого типа очень надежны. Сборка – здесь исключительно качественная и прочная. Как ни крутил аппарат специалист, как ни сжимал его – не было ни единого скрипа.

Стандартные и привычные андроидные клавиши на лицевой панели устройства – сенсорные. Это дань немного дурной моде. Осознание её невысокой порочности приходит довольно быстро, когда раз-другой случайно заденешь данные клавиши возврата или кнопку выхода в меню.

Механических клавиш у аппарата Optimus 2X всего лишь 3 штуки – это кнопка включения устройства и сдвоенные в «качельку» клавиши изменения громкости звука. Собственной клавиши у фотокамеры нет, ею придётся пользователю управлять с помощью сенсорного экрана.


Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.