Соцмережі загрожують життю дітей Автор: lesya · Опубліковано: 20.05.2011 12:32 · Розділ: Суспільство

За словами Євгенія Касперського, батьки повинні мати можливість контролювати контент, який викладається дітьми в Мережу. Така ідея у нього виникла після викрадення сина Івана.

На думку керівника компанії з розробки антивірусного ПЗ, саме завдяки соціальній мережі у викрадачів з’явилася необхідна інформація “для вибору мети”. До того ж, цей ресурс визначив подальші дії злочинців. Адже на сторінці Касперського-молодшого, зареєстрованого в соціальній мережі “вКонтакте”, міститься вся необхідна інформація про уподобання Івана, його звичний розпорядок дня тощо.

Отож Касперський-старший запропонував створити функціонально обмежені профілі для дітей (приміром, дитячі сторінки могли б бути субпрофілем батьківських). Він виступає також за введення модераторських функцій для батьків.

Євгеній Касперський бажає обмежити дитячий контент
Євгеній Касперський бажає обмежити дитячий контент

Такі заходи повинні супроводжуватися навиками безпечної поведінки в Мережі як у дітей, так і у батьків. За словами Касперського, рано чи пізно влада повинна прислухатися до ініціативи щодо включення мінімуму з питань комп'ютерної безпеки у шкільну програму”, - завершив він.

Джерело: intechnews.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.