Найбільші груди світу стануть ще більшими Автор: lesya · Опубліковано: 20.05.2011 11:50 · Розділ: Цікаві факти

Нещодавно Книга рекордів Гіннеса поповнилася ще одним записом - відома американська стриптизерка і модель Челсі Чармс (Chelsea Charms) офіційно визнана особою з найбільшим у світі бюстом.

Величезні силіконові груди Челсі Чармс і справді вражають своїми розмірами - 164ХХХ. Вага однієї молочної залози жінки становить 11,8 кілограмів. До речі, стриптизерка, якій вже виповнилося 35, дуже часто прикрашає сторінки чоловічих журналів, відвідуючи різноманітні телевізійні шоу та користуючись неперевершеною та неймовірною популярністю.

У жінки й справді величезні груди
У жінки й справді величезні груди

А почалося все ось з чого. Одного разу в американки виникла ідея збільшити розмір грудей за допомогою поліпропіленових ниток. На сьогоднішній день ця операція вважається незаконною, оскільки матеріал подразнює природні тканини, в результаті чого виділяється рідина, від якої й збільшуються груди. І, за твердженням фахівців, цей процес може виявитися нескінченним.

Виступаючи в телевізійній програмі "This Morning", Челсі зізналася, що колись все-таки видалить поліпропіленові нитки зі своїх грудей, однак поки що не має наміру цього робити, отож її груди продовжують рости, щомісяця збільшуючись на 2,5 сантиметрів.

Такі величезні груди прославили Челсі Чармс на увесь світ, однак дівчина скаржиться на те, що "близнята" ускладнюють її повсякденне життя, адже спати їй доводиться виключно на спині, а похід в туалет, особливо в літаку, доставить чимало проблем. А щоб спина не втомлювалася від тяжкої ноші, американка щодня виконує спеціальні вправи.

Джерело: http://talks.su


Інші новини розділу