В автомобілях Ford Focus буде точка доступу Wi-Fi Автор: lesya · Опубліковано: 20.05.2011 11:33 · Розділ: Авто-мото

Незабаром у покупців нової моделі автомобілів Ford Focus з’явиться унікальна можливість замовити бортову точку доступу Wi-Fi, яка надасть змогу підключати до Інтернету близько 5 бездротових пристроїв.

Так, зі слів представників компанії виходить, що американський автовиробник Ford планує зробити свої автомобілі Focus ще популярнішими. Отож з 2012 р. в моделях нового покоління встановлюватиметься інформаційно-розважальна система SYNC with MyFord Touch, яка включатиме також точку доступу Wi-Fi.

Встановлена система дозволить підключати близько 5 бездротових пристроїв, які підтримують Wi-Fi, зокрема ноутбуки, смартфони та планшети. Система під’єднюватиметься до Інтернету за допомогою USB-модему (порт наявний на панелі приладів авто). Для підключення можна також використовувати смартфон, який відіграватиме роль модему. З'єднання зі смартфоном здійснюватиметься через Bluetooth.

Новий Форд Фокус матиме Wi-Fi
Новий Форд Фокус матиме Wi-Fi

Сигнал транслюватиметься по цілому автомобілю. За замовчуванням функцію можна буде встановити ​​в режим захищеного доступу (WPA2): вона зробить обов’язковим введення відповідного пароля. А в разі виявлення нового Wi-Fi-пристрою, водій змушений буде підтвердити чи відхилити його підключення.

“Ми звернули увагу на те, що значна кількість клієнтів Ford бажають під час поїздки у автомобілі в якості пасажирів мати можливість виходу в Інтернет зі своїх пристроїв, використовуючи технологію Wi-Fi”, - говорить головний інженер відділеня Ford з питань розробки електронних і електричних систем Крістоф Келлервессель (Christof Kellerwessel).

Джерело: http://www.cnews.ru/


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.