Играть в увлекательные игры можно и без компьютера. Автор: kseniya_www · Опубліковано: 19.05.2011 22:19 · Розділ: Розваги

Как интересно и с пользой для себя провести свободное время? Существует множество вариантов, но на мой взгляд, лучшим из них является встреча с друзьями. Но что делать, если вечеринки и пиво уже в печёнках сидят?

Как вариант – скрасить досуг различными настольными играми. В наше время тотальной компьютеризации всего на свете, обычные настольные игры, казалось бы, должны уйти в небытиё, но Вы даже представить себе не можете, какими увлекательными они могут быть. Вспомните хотя бы «Монополию», в девяностых в неё играли все, скорее всего и сейчас о ней с ностальгией вспоминают наши родители. Сделайте им сюрприз: поиграйте с ними в один из её вариантов. Нет ничего лучше увлекательной игры в кругу семьи, именно таким образом поддерживается связь поколений.

Когда-то шахматы тоже были в моде – люди, которые хорошо играли, были в большом почёте, недаром шахматы считаются одним из видов спорта. Почему-то сейчас о них забыли.

Новое время приносит новые веяния в настольных играх, одно из них - известная карточная игра покер. Очень популярная за рубежом, она и у нас быстро завоёвывает поклонников. Почему – то у старших людей покер ассоциируется с казино и игровыми автоматами, но это не так. Покер – очень увлекательная игра, в которой от игрока требуется навыки математики, психологии, логики. С каждым днём всё больше людей приобщаются к этой увлекательнейшей игре.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.