Дитячий одяг перетворює дівчаток на сексуальні об'єкти Автор: lesya · Опубліковано: 19.05.2011 12:29 · Розділ: Суспільство

За словами експертів, сучасні виробники дитячого вбрання перетворюють маленьких дівчаток у сексуальні об'єкти. Так, за результати нового дослідження, проведеного нещодавно групою американських учених, близько 30% сучасного одягу для дівчаток є занадто “сексуальним” для осіб такого юного віку. За твердженням фахівців, такий одяг здатен формувати певну думку про себе та про те, якими повинні бути юні дівчатка, змушуючи їх цим самим стикатися з дорослими питаннями сексуальності ще в ранньому дитинстві.

Така тенденція може негативно впливати на формування самосприйняття дівчаток, утверджуючи модель поведінки, яка не відповідає біологічному вікові маленьких красунь. За статистикою, надто вузькі стандарти краси та сексуальності, пропаговані в сучасному світі ЗМІ, викликають у жінок відчуття незадоволення собою, сприяють виникненню депресій, знижуючи впевненість у собі та фіксуючи низьку самооцінку у жінок різного віку. Разом з тим, перетворення маленьких дівчаток у дорослих жінок формує у них схожий комплекс проблем.

Одяг для дівчаток є занадто сексуальним
Одяг для дівчаток є занадто сексуальним

Основними рисами сексуалізації модного дитячого одягу для маленьких дівчаток є насамперед акцент на певних частин тіла, асоціативно сексуальних (відверте декольте, кишені на сідницях, які приковують увагу тощо). Це можуть бути також різноманітні написи з сексуальним підтекстом. Так, в процесі дослідження з-поміж 5665 проаналізованих ученими зразків одягу, 69% брання мало дитячі елементи - стрічки чи забарвлення “в горошок”. 25% нарядів мали і дитячі, і сексуалізовані риси, а близько третини всього вбрання було відверто сексуальним.

Отож у даному контексті спеціалісти радять батькам ретельно вибирати одяг для своїх дочок, стверджуючи, що надто сексуальні наряди нав'язують маленьким дівчаткам роль сексуального об'єкта.

Джерело: www.med2.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.