Сучасні підлітки віртуальні багатства цінять більше, ніж реальні Автор: lesya · Опубліковано: 19.05.2011 11:34 · Розділ: Суспільство

Нещодавно група дослідників з університету Карнегі-Меллона з'ясувала, що для сучасних підлітків їхні віртуальні багатства - колекції музики, фільмів, фотографій тощо - рівноцінні предметам оточуючої реальності.

Так, за словами учених, цифрові фото, музичні композиції, блоги, відеофільми - все це сучасна молодь цінує такою ж мірою, як і своє реальне життя.

І той факт, що віртуальні багатства підлітків не мають ніякого фізичного втілення, лише збільшує їхню цінність для власників.

Така тенденція стала особливо помітною після появи різноманітних соціальних сервісів. Так, приміром, підлітки твердять, що цифрова фотографія набагато краща, аніж звичайна, адже її можна розмістити в Інтернеті для всезагального огляду, отримуючи при цьому коментарі до неї. Натомість звичайна фотографія у фотоальбомі для сучасних підлітків майже не має ніякого значення. За словами одного з учасників експерименту, він викладає всі свої знімки в Інтернет насамперед для того, щоб мати до них доступ з будь-якої точки планети - школи, будинку, заміського табору тощо.

У даному контексті Джордж Карлін (George Carlin) проводить паралелі між сучасним молодим поколінням та людьми, які вже стали батьками. Як і колись, рідна домівка є для підлітків свого роду місцем для збереження та накопичення багатств. Є лише одна відмінність: раніше вони були відчутнішими в матеріальному аспекті - звичайні книги, компакт-диски, касети з фільмами чи альбоми з фотографіями, видрукуваними на фотопапері; натомість тепер майже все зберігається в цифровому форматі. До того ж цінністю для нового покоління є онлайн-ігри та їхні віртуальні персонажі, соціальні мережі.

Підлітки викладають свої фото в Інтернеті (фото з сайту 20minut.ua)
Підлітки викладають свої фото в Інтернеті (фото з сайту 20minut.ua)

Зауважимо, що у дослідженні взяли участь дівчатка і хлопчики віком від 12 до 17 років, які проживають у благополучних сім'ях та активно користуються всесвітньою мережею та сучасними технологіями спілкування і зв'язку. І якщо рідний будинок для дітей є своєрідним місцем, де зберігаються скарби, то мобільний телефон - його компактний аналог, щось на зразок скрині зі скарбами.

Джерело: http://www.infox.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.