Попа Піппи Мідлтон стала знаменитістю Автор: lesya · Опубліковано: 18.05.2011 11:49 · Розділ: Події у світі

Нова принцеса Англії докорінно змінила стандарти британської краси. Та, як не дивно, не вона стала новим ідеалом для мешканок Туманного Альбіону - в центрі уваги громадськості опинилася її рідна сестра, Піппа Міддлтон. І тепер майже всі без винятку сучасні британки "замовляють" у пластичних хірургів фігуру, як у Піппи.

Нагадаємо, що зовсім недавно 27-річна Піппа виконувала на весіллі рідної сестри Кейт Міддлтон та принца Вільяма роль фрейліни.

Піппа була фрейліною на весіллі своєї сестри Кейт (фото взято з сайту stylelist.com)
Піппа була фрейліною на весіллі своєї сестри Кейт (фото взято з сайту stylelist.com)

Більшості критиків припало до вподоби плаття красуні. Створене воно дизайнером Сарою Бартон з модного Будинку Макквін. До речі, це плаття викликало більше захоплення, аніж вбрання самої принцеси. Та головне не це - британки “закохалися” у “попу Піппи”.

Одразу ж відгукнувшись на стрімко зростаючий попит, провідні косметичні клініки ввели у перелік своїх послуг особливий набір процедур, який отримав назву “Сідниці Піппи”. Вартість “Сідниць Піппи” в окремих клініках сягає 12 000 доларів.

За словами фахівців, до цього часу сідниці Дженіфер Лопес вважалися ідеалом краси. А тепер її місце зайняла Піппа: майже кожна клієнтка замовляє собі “як у Піппи”. За твердженням одного з хірургів Леслі Хана (клініка Harley Street Skin Clinic, Лондон), сідниці Піппи і справді майже ідеальні. “Цілком апетитні, та не надто об'ємні” - саме такі зараз в моді у Лондоні.

Джерело: http://www.internovosti.ru


Інші новини розділу