Дівчинку назвали на честь кнопки "Like" у Facebook Автор: lesya · Опубліковано: 17.05.2011 13:33 · Розділ: Події у світі

Нещодавно подружжя з ізраїльського міста Од ха-Шарон назвало свою новонароджену доньку досить-таки нестандартним іменем - Лайк. Таке ім’я дитині дали на честь кнопки "Like" - “Подобається” - у соціальній мережі Facebook. Батько дівчинки, Ліор Адлер, розповів, що, на його думку, ім'я Лайк є сучасним та новаторським і, без сумніву, унікальним - адже до цього часу в країні не було зареєстровано жодної дитини з таким іменем.

Батько Лайк також розповів журналістам, що одразу ж після народження доньки виклав її фото на своїй сторінці на Facebook. Дуже швидко фотогорафії назбирали близько 40 "Лайків" від друзів та знайомих з соціальної мережі. Водночас у списку друзів чоловіка - близько ста осіб, отож 40 "Лайків" - і зовсім непоганий результат.

Батько дитини вважає імя гарним та оригінальним (фото взято з сайту newsmarket.com.ua)
Батько дитини вважає імя гарним та оригінальним (фото взято з сайту newsmarket.com.ua)

Адлер також розповів, що двох старших дітей вони з дружиною також назвали незвичними іменами - одного сина звуть Пай (від англійського "pie" - "пиріг"), іншого - Дваш, що в перекладі на українську з івриту означає "мед". За словами ізраїльтянина, такі імена покликані виразити захоплення його сім'ї кулінарією.

До речі, Лайк стала не першою дитиною, названою на честь соціальної мережі Facebook. Так, порівняно недавно у Єгипті батьки назвали новонароджену Фейсбук - цим іменем вони висловили подяку соцмережі, показавши її значення для єгипетської революції

Джерело: http://wknews.ru


Інші новини розділу