Жінки з широкими стегнами народжують розумних дітей Автор: lesya · Опубліковано: 17.05.2011 13:21 · Розділ: Наука

Нещодавно група вчених Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі у співпраці з спеціалістами Університету Піттсбурга провели експеримент, в результаті якого виявилося, що жінки з великою різницею у розмірах талії та стегон народжують дітей з вищими інтелектуальними здібностями.

Фахівцям вдалося з'ясувати, що в жіночих стегнах накопичуються жирні кислоти омега-3, які, як відомо, сприяють розвитку головного мозку матері, та й загалом розвиткові плоду під час вагітності. Натомість жирові відкладення в області талії з високим вмістом жирних кислот омега-6, зовсім не сприяють розвиткові головного мозку.

У такої дами точно народиться розумний малюк (фото взято з сайту
У такої дами точно народиться розумний малюк (фото взято з сайту

До речі, за словами Стівена Галіна з Університету Санта-Барбари, чоловіки найбільше люблять тих жінок, чия фігура нагадує пісочний годинник. Водночас інший дослідник стверджує, що чоловіків приваблюють такі жінки, оскільки різниця між талією та бедрами важлива для відтворення.

Разом з тим, за результатами досліджень, проведених раніше, чоловіки різного віку вважають жінок з великими грудьми та широкими стегнами привабливішими за інших. До того ж, жінки з великими грудьми та стегнами живуть довше.

Джерело: http://news.siteua.org/


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.