Джонні Депп виявився братом королеви Автор: lesya · Опубліковано: 17.05.2011 12:59 · Розділ: Кіно

За даними газети Sunday Mirror, знаменитий Джонні Депп, який протягом тривалого часу грав у фільмах роялістів або ж членів королівських родин, насправді виявився далеким родичем королеви Великобританії.

Так, за словами експертів, їм нещодавно вдалося встановити ступінь спорідненості зірки "Піратів Карибського моря" та королеви Великобританії Єлизавети II: Депп доводиться королеві 20-юрідним братом.

Однак офіційно довести наявність родинних зв’язків цих двох знаменитостей буде важко, оскільки експерти з питань генеалогії в розрахунках своїх опиралися насамперед на неоформлений документально, та широко відомий громадськості шлюб, укладений ще у 17-му столітті. Саме він, за твердженням окремих експертів, і пов'язав цю незвичайну пару - "Джека Горобця" та британського монарха.

Джонні Депп та королева Великобританії - родичі
Джонні Депп та королева Великобританії - родичі

Так, ретельно вивчивши родинні зв’язки сім’ї Деппа, який народився в місті Оуенсборо, штат Кентуккі у 1963 році, доктор Нік Берратт твердить, що актор та королева - родичі.

"Вірогідність того, що Депп та члени королівської родини генетично зв'язані насправді дуже висока", - говорить спеціаліст. "Та я все ж сумніваюся, що ми зможемо довести це на 100 відсотків"

Джерело: http://www.mignews.com


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.