Поради: як захистити в соціальній мережі свій обліковий запис Автор: Irinka · Опубліковано: 18.05.2011 09:24 · Розділ: Техніка

На сьогоднішній день в світі існує багато бажаючих отримати доступ до персональної інформації користувачів різних соціальних мереж. Ціль їхнього використання у кожної групи зловмисників інша. Для того, щоб захистити свій аккаунт від злому необхідно використовувати складні паролі, радить Олександр Гостьєв, головний антивірусний експерт «Лабораторії Касперського».

Зокрема він радить в якості пароля не використовувати лише букви або цифри, і особливо такі дані як прізвище або дата народження. Надійний пароль мусить містити і цифри і букви в різному регістрі. Також бажано використовувати такі спеціальні символи, як ^ & # $ +%.

Захистіть себе від викрадення персональної інформації. Фото з сайту topbanana.wordpress.com
Захистіть себе від викрадення персональної інформації. Фото з сайту topbanana.wordpress.com

Серед правил, які необхідно виконувати, щоб безпечно користуватися соціальною мережею можна виділити такі:

- необхідно регулярно міняти пароль. Чим частіше ви будете це робити, тим краще;

- для кожного нового облікового запису використовуйте унікальний пароль;

- вибираючи відповідь для відновлення паролю, не використовуйте доступну всім інформацію (наприклад з власної сторінки);

- пам’ятайте: зловмисники можуть викрасти ваш пароль за допомогою фішинга або інших шкідливих програм. Щоб цього не сталося ігноруйте усі «підозрілі» листи нібито від адміністрації сайту в яких вам пропонують перейти на спеціальну сторінку і ввести свої персональні дані.

Нагадаємо, що в середині квітня невідомі зуміли отримати доступ спочатку до мережі "Sony Online Entertainment", а трохи пізніше - до серверів "PlayStation Network/Qriocity". У результаті зловмисники отримали доступ до персональних даних понад 100 млн. акаунтів, а також до даних про пластикові картки (нібито застарілих або без CVV-кодів).


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.