Топ-10 найсексуальніших збоченок Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2011 09:47 · Розділ: Кримінал

Стаття американського журналіста Річарда Коннеллі "ТОП-10 найгарячіших секс-злочинниць Техасу", опублікована цими днями у США, викликала у читачів зливу обурення.

Стаття Коннеллі оцінює зовнішні дані жінок-злочинниць, засуджених за сексуальне насильство над дітьми. Опублікована вона була 12 травня в техаській газеті Houston Press.

Жертвами збоченок, які потрапили до рейтингу журналіста, ставали діти та підлітки віком від двох до шістнадцяти років.

Однак читачі газети були обурені тим, що Коннеллі спало на гадку скласти "рейтинг сексуальності" обвинувачених у таких тяжких злочинах.

Скандальна публікація одразу ж стала приводом для обговореннь на кількох американських ток-шоу.

Розлючені не на жарт американці в прямому ефірі погрожували подати позов на журналіста, який жартує з такою серйозною темою.

- Це просто незбагненно! І як можна до такого додуматися?! Журналіста, який написав таке, слід одразу ж засудити. А видання?! - Оштрафувати на чималу суму! Адже вихваляння злочинниць, які поглумилися над дітьми, без сумніву, повинне каратися законом, і я особисто візьму в цьому участь, - розповідає одна з читачок.

Отож увечері того ж дня Коннелі опублікував вибачення. За словами журналіста, основним завданням цієї статті було "шокувати" читача та показати йому, що "збоченці - це не лише неохайні товстозаді хлопці у розтягнутих футболках, які пропонують дітям покататися верхи".

- Люди, а особливо батьки, повинні розуміти, що дуже часто ті, кого в суспільстві вважають цілком нормальними та, більше того, навіть привабливими, насправді можуть виявитися моральними виродками. Своєю статтею я мав на меті вберегти батьків від зайвої безпечності, - розповідає Коннелі.

- Я прошу вибачення у тих, кого образив та наголошую на тому, що в жодному разі не мав наміру посміятися над такою серйозною темою, - додає автор.

Журналіст намагався звернути увагу на те, що збоченки можуть бути доволі симпатичненькими
Журналіст намагався звернути увагу на те, що збоченки можуть бути доволі симпатичненькими

Однак невідомо, чи допоможе опубліковане вибачення зберегти роботу журналістові, адже до обговорення скандальної теми підключилася адміністрація штату, отож на даний час керівництво видання розглядає питання про звільнення Коннеллі з посади журналіста.

Джерело: http://www.lifenews.ru


Інші новини розділу