Volkswagen навчить автомобілі паркуватися Автор: lesya · Опубліковано: 16.05.2011 09:44 · Розділ: Авто-мото

Нещодавно у місті Белмонт, штат Каліфорнія, США, було відкрито дослідний центр, який займатиметься розробкою найсучаснішої електроніки для автомобілів найближчого майбутнього. Центр відкрито за сприяння концерну Volkswagen.

За офіційними даними, у лабораторіях компанії працюватиме щонайменше сотня дизайнерів та інженерів. Окрім того, знайдеться робота й для психологів: їхнім завданням стане відбір нових функцій та пристроїв, насправді необхідних водіям. Річний бюджет центру чималий: він становить 20 мільйонів доларів США.

З-поміж усіх інших нових пристроїв, над якими працюють центрі, слід виокремити систему повністю автоматизованого паркування. За її використання авто без участі водія зможе самостійно знайти вільне місце (в тім числі і на багаторівневій стоянці), припаркуватися та повернутися до власника після команди, отриманої з його смартфона.

Автомобілі Volkswagen самостійно паркуватимуться
Автомобілі Volkswagen самостійно паркуватимуться

Окрім того, інженери Volkswagen активно працюють над створенням спеціальних сенсорів, здатних "бачити" тривимірне зображення навколишнього світу, центральної консолі, яка могла б заряджати мобільний телефон "через повітря", системи, яка б прилаштовувала електроніку автомобіля до швидкісних обмежень, отриманих з дорожніх знаків та світлофорів. До того ж, вже найближчим часом у "Фольксвагенах" з'явиться навігаційна система на базі Google Earth із сервісом Street View.

До речі, відкрита перед цим дослідницька лабораторія німецького концерну, розташована в Кремнієвої долині, яка співпрацювала з компаніями Google, Nvidia і Oracle, переміститься в будівлю центру в Белмонті

Джерело: http://auto.lenta.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.